Hovedkontoret på Skytta i Nittedal

- men du finner oss over hele landet!

Våre medarbeidere i salgsavdelingen er ute på veien over hele landet, og kommer gjerne innom en tur om du ønsker en demonstrasjon eller hjelp til å løse en utfordring. Med en miks av kompetansefelt og mangeårig erfaring bistår vi deg som kunde med de beste løsningene.



Akershus / Oslo
Mer info

Tom Korsåsen

Salgskonsulent

Stoler med oppreisningsfunksjon, scootere og el-stoler, barn/voksne

Mobil: 909 29 198

E-post: tom.korsasen@medema.no


Hauk Floer

Salgskonsulent

Oslo og Akershus: Barn - sykler og hygiene

Mobil: 915 64 752

E-post: hauk.floer@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Østfold
Mer info

John Einar Enger

Salgskonsulent

Barnehjelpemidler

Mobil: 909 63 900

E-post: john.einar.enger@medema.no

Tom Korsåsen

Salgskonsulent

Stoler med oppreisningsfunksjon, scootere og el-stoler, barn/voksne

Mobil: 909 29 198

E-post: tom.korsasen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Hedmark/Oppland
Mer info

Hallgeir Paulsrud

Salgskonsulent

Mobil: 911 70 755

E-post: hallgeir.paulsrud@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Buskerud / Vestfold
Mer info

John Einar Enger

Salgskonsulent

Barnehjelpemidler

Mobil: 909 63 900

E-post: john.einar.enger@medema.no

Trond Mala

Salgskonsulent

Voksenhjelpemidler

Mobil: 909 64 900

E-post: trond.mala@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Telemark, Aust-Agder, Vest-Agder
Mer info

Bjørn Vilhelmsen

Salgskonsulent

Aust-Agder: barn,voksen og institusjon

Vest-Agder: barn

Mobil: 915 64 742

E-post: bjorn.vilhelmsen@medema.no


Dagfinn Isaksen

Salgskonsulent

Vest-Agder: voksen og institusjon

Telemark: barn, voksen og institusjon

Mobil: 913 08 712

E-post: dagfinn.isaksen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Rogaland
Mer info

Sigurd Tønnessen

Salgskonsulent

Mobil: 91 56 47 43

E-post: sigurd.tonnessen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Hordaland, Sogn og FJordane, Møre og Romsdal
Mer info

Jonny Ahlstrøm

Salgskonsulent

Mobil: 901 14 831

E-post: jonny.ahlstrom@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Trøndelag
Mer info

Johan Petter Gjelvold

Salgskonsulent

Mobil: 958 21 511

E-post: johan.petter.gjelvold@medema.no

Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Nordland, Troms og Finnmark
Mer info

Roger Ingvaldsen

Salgskonsulent

Mobil: 990 91 551

E-post: roger.ingvaldsen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Websitet er bygget i Ajour CMS