Hovedkontoret på Skytta i Nittedal

- men du finner oss over hele landet!

Våre medarbeidere i salgsavdelingen er ute på veien over hele landet, og kommer gjerne innom en tur om du ønsker en demonstrasjon eller hjelp til å løse en utfordring. Med en miks av kompetansefelt og mangeårig erfaring bistår vi deg som kunde med de beste løsningene.



Akershus / Oslo
Mer info

Tom Korsåsen

Salgskonsulent

Elektriske rullestoler og løfte hvilestoler

Telefon: 909 29 198

E-post: tom.korsasen@medema.no


Hauk Floer

Salgskonsulent

Barnehjelpemidler og hygiene

Telefon: 915 64 752

E-post: hauk.floer@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Østfold
Mer info

Tom Korsåsen

Salgskonsulent

Elektriske rullestoler og løfte hvilestoler

Telefon: 909 29 198

E-post: tom.korsasen@medema.no


Tron Rustadbakken

Salgskonsulent

Hjelpemidler til barn og hygiene

Telefon: 909 63 900

E-post: tron.rustadbakken@medema.com


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Hedmark/Oppland
Mer info

Hallgeir Paulsrud

Salgskonsulent

Telefon: 911 70 755

E-post: hallgeir.paulsrud@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Buskerud / Vestfold
Mer info

Trond Mala

Salgskonsulent

Voksen hjelpemidler

Telefon: 909 64 900

E-post: trond.mala@medema.no

Tron Rustadbakken

Salgskonsulent

Barnehjelpemidler 

Telefon: 909 63 900

E-post: tron.rustadbakken@medema.com


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Telemark, Aust-Agder, Vest-Agder
Mer info

Dagfinn Isaksen

Salgskonsulent

Telefon: 913 08 712

E-post: dagfinn.isaksen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Rogaland
Mer info

Sigurd Tønnessen

Salgskonsulent

Telefon: 915 64 743

E-post: sigurd.tonnessen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Hordaland, Sogn og FJordane, Møre og Romsdal
Mer info

Jonny Ahlstrøm

Salgskonsulent

Telefon: 901 14 831

E-post: jonny.ahlstrom@medema.no


Petter Nøtdvedt Iversen

Tekniker

Telefon: 951 25 262

E-post: petter.notdvedt.iversen@medema.no



Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Trøndelag
Mer info

Johan Petter Gjeldvold

Salgskonsulent

Telefon: 958 21 511

E-post: johan.petter.gjeldvold@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Nordland, Troms og Finnmark
Mer info

Roger Ingvaldsen

Salgskonsulent

Telefon: 990 91 551

E-post: roger.ingvaldsen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Omsorgsteknologi i hele Norge
Mer info

Dag Ivar Fjørtoft

Produktsjef

Telefon: 468 79 146

E-post: dag.ivar.fjortoft@medema.no


June Amundsen

Salgskonsulent velferdsteknologi

Telefon: 920 39 744

E-post: june.elisabeth.amundsen@medema.no


Kundeservice

Telefon: 67 06 49 00

E-post: firmapost@medema.no


Websitet er bygget i Ajour CMS